Поліцейські взяли участь у щорічному Вінницькому Напівмарафоні

Новини

22 серпня у Вінниці з площі Гагаріна стартував третій масштабний забіг «Вінницький Напівмарафон 2021». У спортивному заході взяли участь бійці спецпідрозділу поліції КОРД та працівники відділу поліції №1 Вінницького районного управління.

Поліцейські взяли участь у щорічному Вінницькому Напівмарафоні - 1

У загальноміському святі спорту та здорового способу життя на різних дистанціях взяли участь вінничани, гості з інших областей та професійні спортсмени. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 10 спецпризначенців КОРДу, які подолали дистанцію 10 кілометрів та вінницькі поліцейські.

Поліцейські взяли участь у щорічному Вінницькому Напівмарафоні - 2

- Належний рівень фізичного розвитку – одна зі складових професійного успіху поліцейського, отже зайняття спортом є невід'ємною частиною щоденної роботи поліцейського. Участь у забігу є гарним стимулом для покращення особистого результату, - зазначив керівник КОРДівців Валерій Бондар.

Поліцейські взяли участь у щорічному Вінницькому Напівмарафоні - 3

Заступник начальника Вінницького відділу поліції №1 Олег Ткачук взяв участь у 10-ти кілометровій дистанції, яку долав разом зі своєю дружиною. Його колега – дільничний офіцер поліції Олександр Вихрист також представляв відділ у напівмарафоні.

новини